“Діти” Януковича нагадуватимуть йому по радіо про батьківський обов’язок

21 Березня 2011, 10:44

У першому листі від 14 березня колектив зазначає, що радіостанція «через недосконалість чинного законодавства, упереджене ставлення до Всеукраїнської радіомережі «Мелодія» попереднього складу Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення через демократичне висвітлення журналістами «Мелодії» стану країни, навіть в складні часи діяльності «Партії регіонів» та її лідера, сьогодні наша організація опинилася в ситуації примусового позбавлення головних ефірних частот…, а колектив перед загрозою втрати робочих місць».

Через три дні колектив надіслав Януковичу наступного листа, в якому знову просить главу держави посприяти в поверненні радіочастот «Мелодії», які дісталися «невідомому» ДП «Новий обрій».

«Ми всі – Ваші діти і чекаємо від Вас батьківських дій щодо нашого захисту в складній ситуації», – йдеться в листі.

Окрім цього, колектив обіцяє транслювати щогодини це звернення до президента, доки не отримає офіційної відповіді.

«Шановний пане Президенте, оскільки нам не відомо, чи потрапить наше звернення до Ваших рук, ми прийняли рішення щогодини транслювати його в ефірі, доки не отримаємо офіційної відповіді від Вас або запрошення для безпосередньої зустрічі з Вами. Просимо негайно втрутитися у ситуацію та зберегти першого незалежного загальнонаціонального українського мовника», – зазначається в листі.