Ділянку Януковича в резиденції «Синьогора» повернули державі

23 Вересня 2015, 15:34

На Прикарпатті за втручання прокуратури державі повернули землі в резиденції «Синьогора», зокрема ділянку екс-президента Віктора Януковича. Про це інформує прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

«Виконано судове рішення у справі за позовами прокуратури Івано-Франківської області про визнання недійсними державних актів на право приватної власності на земельні ділянки в державній резиденції «Синьогора». Так, згідно акту державного виконавця, 0,4 га землі в «Синьогорі» повернуто Державному управлінню справами», – йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялось раніше, вказані ділянки приватизували Віктор Янукович та наближені особи на підставі підроблених рішень сільської ради. Відтак, на цій землі незаконно збудували дачні будинки.

Щоб повернути землі природно-заповідного фонду, прокуратура області подала до суду чотири позовні заяви, які судом задоволені в повному обсязі.

«Наразі виконавче провадження щодо витребування ділянок із незаконного володіння завершено, землю повернуто Державному управлінню справами», – сказано в тексті.

Читайте також: Активісти провели акцію "очищення" Прикарпаття від Януковича

Нагадаємо, що в жовтні 2013 року члени бюджетного комітету Верховної Ради підтримали рішення про виділення 747 тис. грн на утримання резиденції президента «Синьогора» та покриття незапланованих витрат президента у Криму. Із них 668,3 тис. грн – це комунальні видатки і платежі за електроенергію у зв’язку з вводом додаткових окремих об’єктів на резиденції «Синьогора».