ДФС стягнула з компанії “Яндекс. Україна” понад 5 млн гривень податкового боргу

20 Жовтня 2017, 15:15

З компанії "Яндекс. Україна" було стягнуто до держбюджету 5,4 млн заборгованості з податку на прибуток. Про це повідомили у прес-службі Офісу великих платників податків ДФС у Facebook у п'ятницю, 20 жовтня.

"ТОВ “ЯНДЕКС.УКРАЇНА” вже більше 90 днів не сплачувало самостійно задекларовані грошові зобов’язання, що стало причиною виникнення податкового боргу з податку на прибуток підприємства за перший квартал 2017 року і з ПДВ на загальну суму 5,4 млн грн", – йдеться у повідомленні.

У  ДФС зазначили, що банківські установи, які обслуговують компанію, виконали інкасові доручення служби і списали зазначені кошти в повному обсязі.

" початку 2017 року на виконання вказаного Закону Офіс великих платників податків направив на рахунки підприємств-боржників більше 13 тисяч інкасових доручень та стягнуто у рахунок погашення податкового боргу 246 млн грн, у тому числі, у вересні – 13, 7 млн грн", – підсумували у ДФС.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, Яндекс, ВКонтакте та Однокласники, а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, НТВ ПЛЮС, РБК, ТНТ, Первый канал. Загалом у списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

98