ДФС розпочала обшук у нелегальних обмінниках Києва: вже вилучено готівки на 3 млн грн

29 Березня 2016, 17:41

Податкова міліція спільно з працівниками Служби безпеки України проводять обшуки в нелегальних пунктах обміну валюти в Києві. Про це інформує прес-центр Державної фіскальної служби України.

Згідно з текстом, йдеться про викриття групи громадян України, які організували протиправну схему, спрямовану на ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

«Для незаконної діяльності з обміну валют на території Києва порушники використовували пункти обміну, які діяли без обов’язкової реєстрації та отримання відповідної ліцензії на право здійснення таких операцій», – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, під час реалізації інформації, отриманої в результаті проведення попередніх слідчих дій, слідчі Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС спільно з працівниками Служби безпеки України проводять 31 обшук приміщень та транспортних засобів, які в своїй злочинній діяльності використовують фігуранти провадження.

«За їхніми результатами з незаконного обігу вилучено значну кількість готівкових коштів у національній та іноземних валютах на суму понад 3 млн. грн., обладнання для рахування та перевірки банкнот, чорнову бухгалтерію», – сказано в тексті. Наразі проведення слідчих дій триває.

Як повідомлялося, у Києві невідомий із пістолетом пограбував обмінник на 45 тис. грн.