Детективи НАБУ прийшли з обшуком до Окружного адмінсуду Києва

26 Липня 2019, 12:58

Детективи Національного антикорупційного бюро України разом із Управлінням спеціальних розслідувань Генпрокуратури у п'ятницю, 26 липня, здійснюють санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК). Про це повідомляє прес-служба НАБУ у Facebook.

 

Як зазначається, обшуки проходять у межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями ОАСК.

 

"Наразі це вся інформація, яку ми можемо повідомити з огляду на необхідність збереження таємниці слідства", – додали у прес-службі відомства.

 

Водночас Судово-юридична газета повідомила, що обшуки проходять в кабінетах голови суду Павла Вовка, заступника голови Євгена Аблова, суддів Олексія Огурцова, Віталія Амелехіна.

 

 

 

"З другого поверху блоку Б, де знаходиться кабінет голови суду, не випускають суддів і апарат суду. Також заблокована канцелярія ОАС", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше одразу 34 судді Окружного адміністративного суду Києва, включно із головою Павлом Вовком та суддями, які визнали незаконною націоналізацію ПриватБанку, не з’явилися на обов’язкове кваліфікаційне оцінювання через хворобу.