Детективи НАБУ отримали доступ до документів НКРЕКП

3 Липня 2017, 10:32

Суд надав доступ детективам Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) до низки документів Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Таке рішення прийняв Солом'янський районний суд міста Києва.

Згідно з постановою, детективи можуть вилучити документи НКРЕКП про проведення розрахунків із формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії в період 2014-2017 років; документів, на підставі яких готувався порядок формування прогнозованої оптової ринкової ціни електричної енергії; постанов НКРЕКП, якими затверджувалися прогнозовані оптові ціни на електроенергію в період 2014-2017; постанов щодо встановлення тарифів на електроенергію всім категоріям споживачів, а також інших документів.

Водночас, 16 червня глава Нацкомісії Дмитро Вовк намагався заблокувати НАБУ доступ до цих документів, подавши заяву про роз'яснення зазначеної постанови слідчого судді. Однак, суд йому відмовив. Чи подавав голова НКРЕКП апеляцію наразі невідомо.

Ймовірно, дане клопотання детективів НАБУ про доступ до документів Нацкомісії стосується розслідування щодо формули "Роттердам плюс".