"Ми спілкувалися про те, що починаємо обговорювати конституційну реформу із залученням великої кількості бажаючих, в тому числі і представників різних регіонів, на чому наполягали російські партнери", – сказав Дещиця.
Крім того, за його словами, українська сторона пішла на зустріч в питанні амністії проросійських активістів у східних регіонах.
"Друге питання – це питання амністії. Ми погодилися провести амністію для тих , хто добровільно здасть зброю або вийде з тих будівель , які були захоплені", – сказав Дещиця.
Він також додав, що, виходячи з цих домовленостей, спочатку люди повинні здати зброю і звільнити будівлі, і тільки потім до них буде застосована амністія.
Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, а чим пожертвувала Росія, Дещиця сказав: "На що пішла Росія, про це потрібно запитати у самої Росії".
Нагадаємо, на переговорах у Женеві Україна, ЄС, США і Росія домовилися про роззброєння сепаратистів і звільнення адміністративних будівель.
Президент США Барак Обама скептично оцінює виконання Росією Женевських домовленостей.
У свою чергу державний секретар США Джон Керрі заявив, що США готові запровадити додаткові санкції проти Росії, якщо вона порушить домовленості, досягнуті у Женеві.
На думку політичного аналітика Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимира Горбача, домовленості у Женеві – це пауза, яку взяли усі учасники переговорного процесу, щоб спостерігати за реакцією один одного.