Держслужба зайнятості назвала найбільш затребувані спеціальності в Україні

11 Грудня 2017, 20:41

Найбільш затребуваними в Україні є робочі спеціальності. Відповідні дані оприлюднила Державна служба зайнятості у понеділок, 11 грудня.

"Станом на 11 грудня за оперативними даними по всій Україні більше 104 тисяч вільних вакансій. Щоденно ми працевлаштовуємо більше ніж 3 тис. людей", – йдеться у повідомленні.

За видами економічної діяльності, більшість вакансій налічується на підприємствах переробної промисловості (23%), торгівлі та ремонту автотранспорту (16%) та на транспорті (9%).

За професійними групами, найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (22%), а також на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (21%).

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 4,6 тис. грн (на відповідну дату 2016 року – 2,9 тис. грн). При цьому, заробітна плата у Києві та великих містах значно перевищує середній показник по Україні.

Нагадаємо, в квітні віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що в Україні безробітними є близько 1,9 млн громадян