"Ми закликаємо країни по всьому світу запроваджувати санкції проти будь-яких фізичних та юридичних осіб, пов'язаних з ракетною програмою Ірану, і це також було великою частиною переговорів з європейцями", – заявив Гук у розмові з журналістами.
За його словами, іранські ракети затягують війну та страждання на Близькому Сході.
"Іранські ракети продовжують війни та страждання на Близькому Сході, вони загрожують нашій безпеці та економічним інтересам, і вони особливо загрожують Саудівській Аравії та Ізраїлю", – зауважив представник американської адміністрації.
Нагадаємо, 24 квітня президент Сполучених Штаів Америки Дональд Трамп заявив, що Іран зіткнеться з "великими проблемами", якщо Тегеран вирішить відновити свою ядерну програму. Крім того, господар Білого дому називав ядерну угоду з Іраном "божевіллям".
23 квітня стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Еммануель Макрон проситимуть президента США Дональда Трампа не виходити з ядерної угоди з Іраном, так як це може викликати серйозні проблеми.
Як повідомлялося, 17 жовтня президент США Дональд Трамп заявив про можливість повного виходу Сполучених Штатів із ядерної угоди з Іраном.
Раніше Трамп заявив, що Вашингтон не буде підтверджувати повне дотримання Тегераном умов ядерної угоди, а також розкритикував Іран за продовження роботи над створенням балістичних ракет і звинуватив у підтримці екстремістських груп на Близькому Сході.
Згодом міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф заявив, що країна може вийти з ядерної угоди, якщо США відновлять санкції в особливо важливих сферах економіки для країни, серед яких, зокрема, збут нафти і торгівлі літаками.
У 2015 році Іран і світове співтовариство досягли історичної домовленості щодо ядерної програми Тегерана. 16 січня 2016 року, відразу після доповіді МАГАТЕ, який підтвердив виконання Іраном своїх зобов'язань щодо ядерної програми, у Вашингтоні та Брюсселі заявили про скасування режиму санкцій відносно Ірану, пов'язаного з його ядерною програмою.