Держсекретар США розповів про реакцію Путіна на питання Савченко

25 Березня 2016, 08:33

Держсекретар США Джон Керрі зазявив, що під час переговорів у Москві досягнуто прогресу з низки важливих питань. Про це він розповів журналістам після завершення зустрічі у Кремлі з керівництвом РФ та, зокрема, Владіміром Путіним.

«Одне з питань, яке я підняв, – досить важливе питання – це питання про Надію Савченко. Так, я підняв це питання. Ми це багато разів робили, і ми обговорили це питання з президентом», – сказав Керрі.

За його словами, Путін «відповів на мої запитання і дав мені зрозуміти, що це питання, яким у певний момент ми зможемо зайнятися».

При цьому Керрі підкреслив, що «приїхав сюди (до Москви – Ред.) не для вирішення одного питання, а для того, щоб говорити широкий діапазон питань, з деяких ми згодні, а за деяких – ні".

«У нас є ще розбіжності, але, тим не менш, ми досягли прогресу у деяких важливих питаннях, які мають значення не тільки для нас, але і для всіх країн світу, тому що всі країни хочуть, щоб не використовувалася ядерна чи хімічна зброя і не хочуть, щоб мільйони людей втрачали дах над головою, піддавалися газовим атакам, щоб не було біженців», – сказав держсекретар США.

Як повідомлялося, російський суд ув’язнив Савченко на 22 роки. Президент України Петро Порошенко заявив про готовність обміняти на неї двох російських військовослужбовців.