Держприкордонслужба цьогоріч впровадить на кордоні з Росією новітні системи захисту

31 Січня 2017, 16:34

Принципово нову інтелектуальну модель комплексної системи захисту і охорони кордону з Росією створює прикордонне відомство. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Для реалізації Плану заходів з інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону Державним бюджетом на 2017 рік заплановано 200 млн гривень. У рамках Плану заплановано завершення інженерно-технічного облаштування ділянок трьох підрозділів в межах Харківської області та продовження роботи у Луганській області.

Заплановано встановлення системи відеоконтролю та сигналізації на ділянках чотирьох підрозділів у Харківській області. Також планується продовжити розгортання (реконструкцію, облаштування) прикордонних підрозділів, а саме: ввести в експлуатацію 3 об’єкти в Сумській, Чернігівській та Харківській областях та продовжити роботу з оформлення земельних ділянок у власність Державної прикордонної служби України.

Наразі облаштовані та утримуються понад 270 км протитранспортних ровів, більше 47 км контрольно-слідових смуг, 83,2 км загороджувального паркану, понад 153,2 км рокадних доріг та придбано 4 бойових рухомих модулі. Значний обсяг робіт з нарощення інженерної інфраструктури виконано і на інших ділянках.

Як повідомлялося, українські військові випробовували новітні парашутні системи. Під час випробувань було здійснено 67 стрибків із 12 зразками повітрянодесантної техніки, які були представлені виробниками.

Нагадаємо, в Україні завершується підготовка п'ятого батальйону за стандартами НАТО. Підготовку з іноземними інструкторами пройшли вже понад 2 тисячі військовослужбовців лише на території України