Держприкордонслужба: РФ продовжує стягувати свої війська до українського кордону

14 Липня 2014, 14:24

"РФ продовжує стягувати війська до державного кордону України. Впродовж доби було помічено переміщення підрозділів та військової техніки (БТР, БМП, танки, автомобілі «КамАЗ» з причіпними гаубицями) напроти Сумського та Луганського прикордонних загонів. Спроб перетину державного кордону не було", – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, ситуація на кордоні в зоні АТО залишається складною, епіцентр протистояння проходить безпосередньо вздовж лінії державного кордону.

"Прикордонники продовжують виконання завдань відповідно до загального задуму АТО. Терористи та російські найманці продовжують здійснювати спроби передислокації на територію України автомобільної і бронетанкової техніки та обстрілювати місця дислокації прикордонних підрозділів. Близько 4:30 терористи здійснили мінометний обстріл позицій прикордонників та військовослужбовців ЗС України на ділянці відділу прикордонної служби «Дякове» (Луганська область). Постраждалих немає", – додають у Держприкордонслужбі.

Як відомо, минулого тижня в прикордонні райони Росії поблизу кордону з Україною на додаток до раніше сконцентрованих там військ були перекинуті дві батальйонні тактичні групи

Нагадаємо, 9 липня під час візиту до Словенії командувач силами НАТО в Європі американський генерал Філіп Брідлав заявив, що Росія продовжує концентрувати свої війська на кордоні з Україною та надавати допомогу бойовикам.

"Російська армія знову стягує війська до кордону (з Україною – ред.). Зараз там перебуває близько восьми батальйонів. За необхідності вони зможуть перетнути кордон", – сказав Брідлав.