Держкіно заборонило показ ще одного російського серіалу

3 Листопада 2016, 19:39

Державне агентство України з питань кіно скасувало державну реєстрацію і визнало недійсним прокатне посвідчення, видане на російський телесеріал "Недоторканна". Про це повідомили у прес-службі Держкіно.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення прийнято у зв’язку з чисельними скаргами громадян на трансляцію т/серіалу «Недоторканна» (виробництво РФ) та з огляду на ст. 15-1 закону України «Про кінематографію», що передбачає заборону на трансляцію російських фільмів, які вироблені та/або вперше оприлюднені (демонстровані) після 1 січня 2014 року, йдеться в повідомленні.

Читайте також: Держкіно заборонило показ ще 10 російських фільмів та серіалів

Як повідомлялося, у вересні у видачі прокатного посвідчення відмовили російським художнім фільмам «Нічні вартові» (2016 рік) і «Недолуга невістка» (2012 рік). Також було анульовано прокатні посвідчення для телесеріалів «Не шкодую, не кличу, не плачу» (2011 рік), «Знайда-3» (2012 рік), «Було це на Кубані» (2011 рік) і «Коли зацвіте багульник» (2010 рік).

Раніше Держкіно заборонило низку російських фільмів, показаних після 1 січня 2014 року​.

Нагадаємо, 22 квітня в Україні набули чинності зміни до закону "Про кінематографію", згідно з якими забороняється демонстрація російських фільмів, не лише відзнятих після 1 січня 2014 року, але й показаних після цієї дати.