Держдеп США попередив про ймовірні теракти в РФ

29 Вересня 2016, 12:00

Екстремістські угруповання з Сирії з великою часткою ймовірності будуть розширювати географію своїх атак, зокрема, в містах Російської Федерації. Про це повідомив представник Державного департаменту США Джон Кірбі, передає Bloomberg.

"Екстремістські групи будуть використовувати вакуум в Сирії, щоб розширити свої операції, яка буде включати в себе, без сумніву, напади на російські інтереси, можливо, на російські міста", – заявив Кірбі.

Також він прокоментував можливі наслідки скасування угоди Росії і США щодо Сирії.

"Росія буде відводити війська додому в мішках для трупів, росіяни будуть продовжувати втрачати ресурси, навіть, мабуть, більше ресурсів", – додав Кірбі.

Нагадаємо, 28 вересня державний секретар США Джон Керрі у телефонній розмові з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим попередив його, що Вашингтон перерве переговори щодо Сирії, якщо Москва не припинить підтримку наступу сирійських урядових військ на місто Алеппо.

В свою чергу, перший заступник начальника головного оперативного управління генштабу збройних сил РФ генерал-лейтенант Віктор Позніхір заявив, що російські військові й дипломати готові продовжити роботу з американськими колегами у питанні мирного врегулювання воєнного конфлікту в Сирії.