Держдеп США на рік продовжив заборону на поїздки своїх громадян до Північної Кореї

30 Серпня 2018, 20:21

Державний департамент США повідомив, що на рік продовжив заборону на поїздки американських громадян до КНДР. Про це повідомляє Reuters.

 

У відомстві пояснили, що відповідне рішення прийняте в зв'язку із загрозою арештів для американців у Північній Кореї.

 

Нагадаємо, 28 серпня стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп скасував візит державного секретаря Майка Помпео до Північної Кореї після того, як той отримав таємного листа від високопоставленого північнокорейського чиновника. Зазначається, що 24 серпня, на ім’я Помпео прийшов лист від заступника голови правлячої партії КНДР Кім Ен Чола. Так, Помпео показав лист Трампу.

 

23 серпня Помпео призначив виконавчого директора компанії Ford Motor Co Стівена Бігана спеціальним представником  США у КНДР. 

 

Як повідомлялося, за даними CNN, Північна Корея може зупинити переговори із США щодо денуклеаризації, якщо Вашингтон не захоче змінити угоду про перемир'я.

 

12 червня в Сінгапурі відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Згодом президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали спільну угоду за підсумками саміт. Державний секретар США Майк Помпео повідомив, що для повного роззброєння Північної Кореї потрібно кілька років, а основний етап денуклеаризації завершиться до 2020 року.