Державну фіскальну службу тимчасово очолить Максим Мокляк

24 Березня 2015, 11:39

Уряд призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної фіскальної служби України Максима Мокляка. Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів України, розміщеному на Урядовому порталі.

«Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Державної фіскальної служби України, виконання обов'язків голови зазначеної Служби на директора Координаційно-моніторингового департаменту Державної фіскальної служби України Мокляка Максима Володимировича», – йдеться в постанові.

Як відомо, 23 березня Кабмін звільнив заступників голови Державної фіскальної служби Володимира Хоменка та Анатолія Макаренка, які опікувалися податковою міліцією і митницею, того ж дня уряд прийняв відставку голови фіскальної служби Ігоря Білоуса.

Як зазначалося, раніше Яценюк розпорядився розпочати службове розслідування проти керівництва Фіскальної служби і відсторонити його від виконання обов'язків.

Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом можливого отримання службовцями Державної фіскальної інспекції неправомірної вигоди під час розмитнення товарів на кордоні.

Нагадаємо, у повідомленні уточнюється, що причиною провадження стала сфотографована журналістами переписка депутата від "Економічного розвитку" Віталія Хомутинніка і очільника Одеської області Ігоря Палиці, у якій вони обговорювали суми поборів та видатків на митниці.