Державне телебачення Росії продовжує обливати брудом київський Майдан

16 Грудня 2013, 08:51

В останньому випуску "Вєсті нєдєлі" Кісєльов розповів про антисанітарію на Майдані і занепад Києва.

"Життя в Києві стає більш архаїчним і віддаляється від стандартів сучасного європейського життя, хоч на захід від України, хоч на схід. Сморідний (у прямому сенсі слова) табір на Майдані немов символізує розруху в головах, а видовище – вже точно не саме святкове. Хоч би Санта- Клаус не подумав, що в цьому місці його не чекають…", – насміхаєвся Кісєльов.

Майдан у висвітленні телеканалу постає заходом без мети, штурм 11 грудня – виставою. Вина за провокації покладається на опозицію, яку, як стверджують російські журналісти, фінансують західні країни.

Як повідомлялось, 9 грудня президент РФ Владімір Путін призначив скандально відомого в Україні ведучого новин на телеканалі «Россия 1» Дмітрія Кісєльова гендиректором нового державного інформагентства «Россия сегодня», створюваного на місці ліквідованого РІА «Новости».

Після призначення на нову посаду Кісєльов, під час зустрічі з колективом інформагенства заявив, що вважає об'єктивність в журналістиці міфом і що журналісти мають "виробляти цінності". За його словами, об’єктивність – «спотворює концепцію».

Експерти розцінюють створення агентства "Россия сегодня" як спецоперацію Путіна із зачистки інформаційного простору РФ, а призначення Дмітрія Кісєльова його керівником – як чіткий сигнал про пропагандистську спрямованість агентства, яке покликане стати зовнішньополітичним рупором Кремля в світі.

Кісєльов відомий своїми провокаційними висловами і різкими оцінками подій, що відбуваються, які викликали часто неоднозначну реакцію, а деколи і шквал критики в його адресу, у тому числі і в Україні, де його вважають за вкрай тенденційного журналіста.

Нагадаємо, позаминулої неділі російський телеканал «Росія 1» у програмі «Вєсті нєдели» з Дмітрієм Кісєльовим показав сюжет про останні події в Україні, в якому сутички під Адміністрацією президента передували розгону Євромайдану, що суперечить хронології подій.