Der Spiegel: рідко кому вдається налаштувати народ проти себе так, як Януковичу

7 Травня 2012, 12:09

«Майже два тижні триває дипломатичний тиск на українське керівництво, але до цих пір немає жодних ознак просування у справі ув’язненої Юлії Тимошенко. Навпаки український прем’єр-міністр Микола Азаров виставив Тимошенко симулянткою, яка дурить Європу. А президент Янукович придумав ЗМІ та західним політикам роль лиходіїв у конфлікті з Тимошенко? Він уникає громадськість і мовчить через два тижні після скасування поїздки президентом Німеччини Йоахімом Гауком», – пише видання.

На думку Der Spiegel, рідко зустрічаються випадки, коли президент за два роки так сильно налаштував народ проти себе, як Янукович.

«Він кинув своїх противників до в’язниці після свого обрання. Але що турбує громадськість найбільше – це те, що він не впорався з економічними проблемами, за винятків проблем свого клану. Проблеми ж в таборі Тимошенко полягають в тому, що більшість виступає проти Януковича, тоді як немає більшості за Тимошенко. Імідж колишньої революційної героїні так само погіршився, як імідж Януковича», – йдеться в статті.