Депутати з БЮТБ запросили журналістів переночувати з ними у парламенті

16 Грудня 2010, 19:10

З відповідним проханням вони звернулися до представників ЗМІ близько 18:00, коли відповідно до регламенту мало завершитися вечірнє засідання Ради.


Після того, як депутат від БЮТБ Євген Суслов звернувся до журналістів з відповідним проханням, у ложу преси зайшов представник комендатури і попросив представників ЗМІ покинути будинок парламенту.


Суслов у свою чергу попросив представника комендатури не заважати ЗМІ висвітлювати роботу депутатів.


«У нас є інформація про те, що зараз будуть фізичні втручання для того, щоб вивести (із сесійного залу народних депутатів), і ми просимо журналістів залишитися», – сказав він.


Суслов додав, що депутати від БЮТБ звернуться до керівництва апарата Ради, щоб забезпечити присутність журналістів у сесійному залі у відповідний період.


Близько 18:10 у сесійному залі згасло світло, залишилося тільки периферійне освітлення залу.


Станом на 18:23 у ложі преси, де перебувають кореспонденти 4 інформаційних агентств і журналісти 2 телеканалів, також перебувають депутати від БЮТБ Суслов, Андрій Шевченко, Віктор Терен і Наталія Королевська.


Як повідомлялось, вранці у четвер парламентарії з БЮТБ заблокували трибуну та президію парламенту з вимогою припинити політичні репресії проти лідера партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.


Разом з тим вони мають намір блокувати трибуну й президію Ради в ніч із 16 на 17 грудня.