Депутати ВР одержали майже 10 млн грн компенсації за транспортні витрати

9 Січня 2018, 12:00

250 депутатів Верховної Ради отримали 9,4 млн гривень компенсації за проїзд в Україні за 2017 рік. Про це повідомляють Українські Новини.

Зазначається, що 245 депутатів отримали по 38 170 гривень, зокрема перший заступник голови Ради Ірина Геращенко, віце-спікер Оксана Сироїд, голова фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк та голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Наголошується, що компенсацію теж одержали представник Президента у Раді Ірина Луценко, заступник голови фракції "Блок Петра Порошенко" Олексій Гончаренко, депутати від БПП Мустафа Найєм і Сергій Лещенко.

Крім того, у список компенсацій увійшли депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка, депутат від групи "Партія "Відродження" Антон Яценко, депутат від групи "Воля народу"  В'ячеслав Богуслаєв та  позафракційний Борислав Розенблат.

Згідно з законом "Про статус народного депутата", у витратах на забезпечення Верховної Ради передбачаються кошти на проїзд народних депутатів будь-якими видами транспорту.

Нагадаємо, 6 січня Президент України Петро Порошенко отримав 1 млн 29 тис. 785 грн доходу у вигляді відсотків від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку (МІБ, Київ), кінцевим бенефіціаром якого є він сам.