Депутати від БЮТ і УДАР відмовилися від медалей Попова

24 Травня 2012, 23:32

Як повідомляє прес-служба «БЮТ-Батьківщина», всього від Київради відзначили 51 депутата.

«Від фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді медаль планували вручити 5 депутатам: О. Бригинцю, Т. Меліховій, М. Мельнику, С. Мельнику та І. Новак. Але з незрозумілих причин не врахували за потрібне відзначити ще не менше достойних 5 депутатів фракції: В. Гнатушенка, В. Науменко, Д. Нікульшина, І. Солошенка та В. Ярцева», – йдеться в повідомленні.

«Ми відмовляємося від цієї відзнаки, бо для нас не зрозуміло чому їх отримують лише певні люди, а також ким і за яким принципом вони були обрані для нагородження. Попов не може оцінювати роботу опозиційних депутатів. Це зроблять кияни на виборах», – пояснила позицію депутатів фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді голова фракції Тетяна Меліхова.

Водночас від фракції «УДАР» у Київраді від цієї нагороди відмовляють Віталій Кличко, Наталія Новак, Валерій Карпунцов, Олександр Клюс та Анатолій Коваленко.

«У той час, коли центральною владою свідомо знищується місцеве самоврядування, столиця позбавляється права обирати владу, думка киян та їх інтереси ігноруються, – нагорода для опозиційних депутатів з рук призначеного голови КМДА виглядає як відверте знущання», – заявляють у фракції.

Обидві фракції зазначили, що запровадження цієї нагороди – марна витрата державних коштів.

Нагадаємо, київська влада до Дня Києва та 1530-річчя столиці випустила 1530 пам′ятних медалей, якими нагородять киян, що зробили значний внесок у розвиток столиці і мають робочий стаж в місті не менше 10 років.