Депутати Тимошенко знову вигнали з залу суду невідомих молодиків

25 Червня 2011, 09:51

Як повідомляє прес-служба Тимошенко, це помітили депутати фракції «БЮТ-Батьківщина», зайшовши в зал суду.

«Молоді люди відмовилися себе назвати і не були зареєстровані службою охорони суду як учасники процесу. На вимогу народних депутатів вони вимушені були залишити залу», – йдеться в повідомленні.

Водночас, за повідомленням прес-служби, біля будівлі Печерського районного суду для участі в мітингу на підтримку Тимошенко зібралося близько 2 тисяч осіб.

Вулиця Хрещатик по обидва боки оточена представниками міліції, які роблять все, аби учасники мітингів масово не потрапили на територію будівлі суду. З одного боку перебувають прихильники Тимошенко, а з іншого – її противники, які тримають в руках плакати «антитимошенківського спрямування». Між ними стоїть наряд міліції, аби не допустити сутичок.

Нагадаємо, напередодні у залі засідань Печерського районного суду Києва сталася сутичка між прихильниками екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко і прихильниками Партії регіонів. В результаті прихильники Тимошенко примусили групу молодиків – близько 15 чоловік – звільнити залу засідань суду.

Печерський районний суд Києва оголосив перерву до 25 червня у розгляді кримінальної справи проти Юлії Тимошенко за звинуваченнями у зловживанні службовим становищем під час підписання газових угод 2009 року.