Депутати перенесли проведення сесії Парламентської асамблеї НАТО у Києві

2 Червня 2020, 12:32
Верховна Рада 2 червня ухвалила постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про проведення у 2020 році весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору" (№3529). Про це повідомляє Укрінформ.
 
Постанову підтримав 321 нардеп.

 

"Перенести проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору, запланованої з 22 по 25 травня 2020 року в м. Києві, на дату, яка буде додатково узгоджена між Верховною Радою України та Парламентською асамблеєю Організації Північноатлантичного договору", – йдеться у тексті документу.

 

Згідно з постановою, Організаційний комітет повинен затвердити план заходів з підготовки і проведення сесії Парламентської асамблеї НАТО в Україні у двотижневий строк після узгодження остаточної дати проведення заходу.

 

Як повідомляється у пояснювальній записці, у зв’язку із запровадженням карантинних та обмежувальних заходів у державах-членах та державах-партнерах Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору, які унеможливлюють проведення Весняної сесії ПА НАТО у м.Києві 22-25 травня 2020 року, виникла потреба у перенесенні Весняної сесії на пізніший період.