Депутати Європарламенту закликали ЄС до лібералізації візового режиму з Україною в 2016 році

3 Грудня 2015, 22:22

Члени Європейського парламенту закликали керівництво ЄС до лібералізації візового режиму з Україною в 2016 році. Відповідний відкритий лист опублікувала Місія України в ЄС в Facebook.

Згідно з повідомленням, під листом стоять підписи глави Європейської ради Дональда Туска, президента Єврокомісії Жан-Клода Юнкера, верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріки Моґеріні, єврокомісарів Дімітріса Аврамопулоса і Йоханнеса Хана.

"Ми, члени Європейського парламенту, хотіли б звернути увагу Ради та Європейської комісії на суттєвий прогрес, досягнутий урядом України у реалізації необхідних вимог щодо лібералізації візового режиму, а саме у двох найважливіших сферах – антикорупційній і боротьбі з дискримінацією", – йдеться у відкритому листі.

#EU4UkraineMEPs in an open letter upon the initiative of Petras Auštrevičius (Petro Auštrevičiaus biuras) urged EU…

Posted by Mission of Ukraine to the EU on 3 грудня 2015 р.

У листі зазначається, що Верховна Рада України прийняла поправки в законодавство щодо зниження корупційних ризиків та щодо діяльності правоохоронних органів, а також зазначаються антидискримінаційні поправки до трудового законодавства.

"Наостанок ми твердо віримо, що завдяки нашим спільним зусиллям українці і грузини стануть бенефіціарами лібералізації візового режиму вже в наступному році", – йдеться в листі.