Депутатів Тимошенко і журналістів не пустили в суд

24 Червня 2011, 09:15

За повідомленням прес-служби, народні депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» прибули до Печерського районного суду Києва ще о 7.00, а близько 7.30 першими увійшли до приміщення суду, про що свідчать записи у журналі охорони.

«Коли ж депутати спробували пройти у зал судових засідань – виявилося, що він вже зайнятий групою людей у цивільному, які відмовилися пояснювати хто вони і як потрапили у приміщення. Майор міліції, який чергує на вході до зали, повідомив, що так само не знає хто ці люди, і коли він прийшов сьогодні на роботу – невідомі вже перебували в залі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у п'ятницю, 24 червня, розпочалося попереднє слухання у справі Тимошенко

Вранці біля Печерського районного суду Києва сталася сутичка між прихильниками і противниками екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

Напередодні партія «Батьківщина» заявила, що студентам столичних вишів обіцяють успішну здачу сесії, якщо вони візьмуть участь у мітингу під Печерським судом столиці, направленому проти лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко і на підтримку дій влади.

Пізніше народний депутат від Партії регіонів, перший проректор Національного авіаційного університету Максим Луцький спростував заяви «Батьківщини» про залучення студентів до завтрашніх акцій проти Юлії Тимошенко

Партія «Батьківщина» закликала людей зібратися на мирний мітинг у п’ятницю, 24 червня, під стінами Печерського районного суду столиці, де о 9.00 розпочнеться судове засідання у «газовій» справі проти Юлії Тимошенко.

Водночас Міністерство внутрішніх справ розпочало блокування приміщення та території, прилеглої до Печерського районного суду Києва.