Депутат: Турчинов порушив раніше досягнуті домовленості щодо виборчого списку

3 Серпня 2012, 16:22

Він розповів, що ще у лютому 2010 року між ним і Тимошенко була підписана така угода, але до списку він не потрапив.

Читайте також: Повний передвиборчий список об’єднаної опозиції

"Ця угода була підписана одразу після обрання Януковича президентом, у період, коли багато людей з НУНС ставали "тушками", – сказав Бондар.

"Цю угоду, я ні в кого не просив, мене запросив до себе в кабінет Олександр Турчинов, і у нього в кабінеті я підписав бланк з підписом Тимошенко. Це було їх прохання, тому що їм треба було зберегти деяку кількість людей, які не перейшли на сторону влади", – додав він.

За словами депутата, таку ж угоду підписав також Роман Зварич, але у списку він також не опинився.

Бондар також додав, що пішов у міністри економіки опозиційного уряду за особистим проханням Турчинова. "І була розмова, що всі члени опозиційного уряду мають бути членами наступного парламенту", – зазначив депутат.

"Проти цього категорично виступав керівник фракції НУНС Микола Мартиненко. Він просто сказав, щоб я не йшов", – наголосив він.

"Всі люди, які попали у прохідну частину списку опозиції від НУНС – вони опосередковано чи безпосередньо в різні періоди були опонентами "Батьківщини", або з нею боролися. А людей, які весь цей час підтримували особисто Тимошенко і "Батьківщину" там немає", – заявив Бондар.

"Коли Тимошенко посадили, в мене вже виникли сумніви, тому що я добре знав, хто залишається в керівництві "Батьківщини". Я ще з радянських часів не сприймаю комсомольських функціонерів", – наголосив він.

Читайте також: Опозиція затвердила списки за 55 хвилин, записавши незадоволених у провокатори