Депутат Литвина при пожежі у столичному готелі попік собі руки

4 Червня 2011, 18:01

Напередодні в одному з номерів готелю "Україна" на дев'ятому поверсі сталася пожежа. За даними МНС, постраждали три людини, у тому числі двоє громадян Нідерландів. Повідомлялося, що громадянин України отримав опіки першого і другого ступеня.

Усього з будівлі готелю було евакуйовано 32 людини. Не виключено, що причиною пожежі стало коротке замикання.

Гриневецький сам підтвердив газеті, що постраждав під час пожежі.

"Я зараз на процедурах в лікарні. Дійсно, я намагався гасити вогонь руками, отримав невеликі опіки і надихався чадним газом. Кілька днів мені доведеться провести тут", – сказав депутат.

Сергій Гриневецький є народним депутатом від Народної партії. Він є першим заступником голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.

Крім того, Гриневецький – член постійної делегації у Міжпарламентській Асамблеї держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Російською Федерацією. Також – член групи з міжпарламентських зв’язків з Молдовою, Хорватією, Великою Британією та Північною Ірландією.

У минулому він – екс-губернатор Одеської області, учасник Сіверськодонецького з'їзду.

Зазначимо, що останнім часом почастішали дорожньо-транспортні пригоди за участю депутатів, державних посадовців та представників правоохоронних органів.