Денис Казанський: Влаштувати в Києві справжній тарифний майдан навряд чи вийде

27 Жовтня 2016, 12:33

Опоненти влади заявили про свій намір провести в Україні восени, взимку й навесні низку масових вуличних акцій проти підвищення тарифів. Однак так званий тарифний Майдан навряд чи виллється в щось схоже на події зими 2013–2014 років. Про це у своєму матеріалі пише журналіст Тижня Денис Казанський.

За його словами, досвід показує, що «голодні протести» в Україні ніколи не приводили до зміни влади. Мети досягали тільки ті революції, які мали потужну ідеологічну складову.

Утім, зазначає він, розмови про те, що Кремль за допомогою союзних йому в Україні політичних сил спробує розгойдати ситуацію, ведуться досить часто. І загалом треба визнати, що певні побоювання з цього приводу обґрунтовані.

«Влаштувати в Києві справжній тарифний Майдан навряд чи вийде, проте серйозно розгойдати ситуацію та спровокувати політичну кризу таким чином цілком можливо. Адже не секрет, що популісти, рейтинги яких нині зростають, зацікавлені в дострокових парламентських виборах та перезавантаженні влади. Вочевидь, домовитися з Тимошенко, а тим більше з Бойком Москві буде легше, ніж із Порошенком», – пише він.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»