Денис Казанський: Версія про українську ДРГ у замаху на Плотницького потрібна бойовикам для прикриття власних розборок

11 Серпня 2016, 10:15

Вочевидь, версія про українську ДРГ у замаху на лідера терористів «ЛНР» Ігоря Плотницького потрібна бойовикам для того, щоб вкотре спихнути на «підступи ворогів» власні «розборки». Так уже було, коли на українських диверсантів валили вбивства норовливих польових командирів Іщенка, Дрьомова та Мозгового. Про це у свіжому номері «Українського тижня» пише журналіст Денис Казанський.

Проте, зазначає він, насправді в цю версію не вірять навіть найвідчайдушніші прихильники «республік» на кшталт Іґоря Стрєлкова або відомого ультраправого російського письменника Єґора Холмоґорова. Найімовірнішою причиною того, що сталося, Казанський називає внутрішні «розборки» між угрупуваннями в «ЛНР».

«Плотницькому могли помститися соратники ліквідованих польових командирів Олександра Бєднова (Бетмена) та Олексія Мозгового, які були конкурентами нинішнього ватажка «республіки». Могли передати привіт і «закляті друзі» з конкуруючого угруповання «МГБ ЛНР», із яким Плотницький буцається вже досить давно. Швидше за все, правильна саме остання версія», – пише журналіст.

Детальніше читайте у черговому номері журналу "Український тиждень"