Денісова повідомила, що ще вісім ув’язнених в Україні осіб попросили обміняти їх на політв’язнів РФ

15 Серпня 2018, 19:32

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що ще вісім ув'язнених в Україні осіб написали заяву до президента РФ Владіміра Путіна з проханням обміняти їх на одного з українських політичних в’язнів, яких утримує Росія. Про це український омбудсмен в середу, 15 серпня, повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

За її словами, у ході моніторингових візитів до місць позбавлення волі ув’язнені громадяни РФ продовжують надавати заяви на ім’я президента РФ з проханням повернути їх на територію Росії шляхом обміну на одного з українських політв’язнів.

 

"Сьогодні такі заяви написали В'ячеслав Висоцький (ГУ «Черкаська виправна колонія № 62»), Валерій Іванов та Олександр Валехидіс (ГУ «Дрогобицька виправна колонія «40»), Владислав Гречин (ГУ «Одеська установа виконання покарань №21»), Віктор Агєєв (ГУ «Роменська виправна колонія №56»), Олег Доронін (ГУ «Городищенська виправна колонія №96»), Денис Сидоров та Євген Шаталов (ГУ «Житомирська установа виконання покарань №8»)", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, ці листи також будуть відправлені до Міністерства закордонних справ України, щоб вони дипломатичною поштою доставили їх до Адміністрацію президента РФ.

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо ,14 серпня уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що двоє ув'язнених у Лук’янівському СІЗО  написали заяву до президента РФ Владіміра Путіна з проханням обміняти їх на одного з українських політичних в’язнів, яких утримує Росія.