Денісова повідомила, що держава придбає житло в Києві чотирьом політв’язням з Криму

10 Вересня 2019, 11:58

Влада України обіцяє купити квартири чотирьом кримським політв’язням, які після обміну повернулися в Україну. Мова йде про Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха та Артура Панова. Про це у понеділок, 9 вересня, в ефірі Громадського повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

 

"Ми зараз працюємо з Офісом президента щодо придбання квартир Сенцову, Кольченку, Балуху і Панову Артуру", — сказала Денісова.

 

За її словами, йдеться про житло в Києві. Усі четверо згодні залишитись у місті, зокрема через те, що до Криму повернутися вони не можуть.

 

"Ми спочатку спитали, що вони хотіли б, з ким жити, з’ясували склад родин і все це передали в Офіс президента", — уточнила омбудсмен.

 

Конкретних термінів надання житла вона поки назвати не може.

 

"Ми всю інформацію передали (Офісу президента — ред.), я думаю це буде найближчим часом зроблено", — резюмувала Денісова.

 

Нагадаємо, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.