Денісова повідомила про погіршення стану політв’язня Балуха

7 Вересня 2018, 22:59

Стан здоров'я українського політв'язня Володимира Балуха в окупованому Росією Криму погіршується. Про це заявили Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

 

"Він продовжує стрімко худнути. У нього сильний біль в печінці та запалення вуха", – зауважила вона.

 

Зокрема, Денісова звернулася до російської колеги Татьяни Москалькової із пропозицією одночасно відвідати Балуха та заарештованого у Херсоні Кирила Вишинського.

 

"Оскільки й адвокат Кирила Вишинського подав клопотання щодо медичного обстеження його підзахисного, який перебуває в Херсонському слідчому ізоляторі, тож запропонувала Тетяні Москальковій відвідати Кирила Вишинського одночасно з моїм візитом до Володимира Балуха. Але тільки на паритетній основі. Крім того, наголосила, щоб разом з нами були медики, які б змогли оглянути ув’язнених», – наголосила омбудсмен.

 

 

Крім того, Денісова запропонувала, щоб разом з ними були медики, які б змогли оглянути ув’язнених.

 

Раніше адвокат Балуха заявив, що стан здоров'я політв'язня погіршився, він продовжує втрачати вагу.   За словами захисника, медична допомога політв'язню не надається належним чином.

 

Також стало відомо, що в окупованому Криму керівництво сімферопольського слідчого ізолятора перевело в іншу камеру  Балуха та шукає приводу перевести його до карцеру.

 

Нагадаємо, 5 липня  Балуху  оголосили новий вирок – 5 років колонії та штрафу 10 тисяч рублів. 

 

Як повідомлялося, 19 березня  Балух оголосив безстрокове голодування, натомість 22 червня він оголосив сухе голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.