«Денацифікація стадіону». Як виглядає стадіон Гагаріна у Чернігові після серії авіаударів?»

15 Квітня 2022, 13:37

З першого дня повномасштабного російського вторгнення, Чернігівська область стала однією із перших, хто взяв на себе удар. Сьогодні, зі слів мера міста, деякі райони зруйновані на 70%. Наразі Чернігів оговтується від окупації та розбирає наслідки російського “визволення”. На YouTube-каналі проєкту "Український свідок" опублікували відео з історією пані Дарини про пережите авіабомбардування стадіону Гагаріна. 

“Стадіон почали бомбити вночі. Було дуже чутно гул літаків, а згодом пролунало кілька ударів”,- розповідає жінка. Пані Дарина знаходилася у своєму приватному будинку, що поруч зі стадіоном. Через ударну хвилю в будинку почали дрижати вікна та двері. Жінка думала, що це кінець.

«Я бачила як хитаються стіни і думала, що будинок таки не витримає. Але я була дуже здивована, що будинок встояв і що ми не померли», – згадує Дарина.

Внаслідок авіаудару, стадіон Гагаріна зруйнований і зараз там працюють комунальні служби, або впоратися з наслідками руйнувань. Поруч зі стадіоном була бібліотека, яка наразі теж зруйнована.

Станом на 9 квітня, мер Чернігова, Владислав Атрошенко повідомив про понад 700 загиблих цивільних мешканців та військових. 40 людей зникли безвісти. Такими є наслідки тривалих бомбардувань і обстрілів.

Долучайтеся до проекту Український свідок (Ukrainian Witness) на платформах:

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCSw52AtaknWAZLUP6ZCKm8A/featured 

Facebook https://www.facebook.com/ukrainianwitness   

Instagram https://instagram.com/UkrainianWitness   

Якщо ви стали Українським Свідком і маєте відеоматеріали з місця подій: зруйновану інфраструктуру, результати обстрілів, підбиту ворожа техніка, проукраїнські мітинги — надсилайте, будь ласка, нам на пошту [email protected]

Автор:
Тиждень