День Волі у Білорусі. Міліція затримала понад 30 активістів, на трасах чергують автоматники

25 Березня 2018, 15:48

В неділю, 25 березня, у Білорусі під час присвячених Дню Волі акцій міліція затримала більше 30 активістів, а на трасах в напрямку Мінська чергують ДАІ і автоматники.  Про це повідомляє видання Радіо Свобода.

 

За даними видання, на трасах у напрямку столиці Білорусі чергують співробітники ДАІ і автоматники, які зупиняють усі машини та перевіряють документи. Жодних офіційних коментарів щодо посиленого відпрацювання трас та вулиць немає.

 

Зазначається, що у Мінску співробітники ДАІ знахоодяться не лише у центрі, але і на розв'язках з кільцевої дороги. А у районі Академії наук знаходяться автозаки. 

 

Активістів, які мали при собі біло-червоно-білі прапори Білорусі  (стяг старого зразку, до правління Олександра Лукашенка), затримували і грузили в автозаки.

 

Затримали також лідера Білоруського національного конгресу Миколая Статкевича. Зараз він знаходиться в одному з районних управлінь внутрішніх справ Білорусі.

 

Окрім цього, станції метро "Площа Якуба Коласа" та "Академія наук" з невідомих причин закрито.

 

"У кварталі біля Академії наук стоїть колона автобусів з особовим складом, через вулицю Академічну до НАН не пускають навіть пішки, а біля Академії затримали двох чоловіків", – про це написав журналіст Костянтин Реуцький на своїй сторінці у Facebook.

 

Нагадаємо, вранці 25 березня співробітники міліції почали перешкоджати тим, хто вирушає до Мінська на святкування 100-річчя Білоруської народної республіки.

 

Як повідомлялося раніше , 21 березня, у Білорусі затримали політика Уладзіміра Нєкляєва, а також лідера руху солідарності "Разам" Вячаслава Сівчика та координатора "Європейської Білорусі" Максіма Вінярского