Делегація проросійських депутатів Сербії зібралася до анексованого Криму

26 Жовтня 2015, 10:58

Наприкінці жовтня візит до окупованого Криму запланувала сербська делегація на чолі із головою «Демократичної партії Сербії» Сандей Рашкович-Івич, ящо має проросійські настрої і виступає за приєднання Сербії до РФ. Про це інформують російські ЗМІ.

Як зазначається, під час візиту делегація хоче зустрітися із так званим «главою» анексованого півострова Сергієм Аксьоновим і очільником «кримського парламенту» Володимиром Константиновим.

Зустріч запланували на вівторок, 27 жовтня.

До складу сербської делегації увійде вісім осіб, у тому числі партійне керівництво Демократичної партії Сербії, а також представники Сербського патріотичного руху «Двері» на чолі з їхнім лідером Бошко Обрадовичем.

У листопада 2014 року сербський непарламентський рух «Двері» і Демократична партія Сербії оголосили про створення спільного блоку опозиційних патріотичних сил, одним з головних завдань якого стане всебічне зближення країни з Росією. Тоді вони виголосили, що «Сербія – це «західний кордон» Росії».

Нагадаємо, 23 липня Крим відвідала група французьких депутатів. Україна, Міністерство закордонних справ Франції і Європарламент засудили цей візит.