Деканоїдзе розповіла, скільки керівників поліції Києва не пройшли переатестацію

14 Лютого 2016, 21:46

На території Києва та Київської області переатестацію пройшли 13015 поліцейських. Про це в ефірі одного з телеканалів заявила керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе. 

«За підсумками переатестації у Києві було звільнено 80% керівництва вищої ланки і 70% керівництва середньої ланки. По області ці цифри становлять 60 і 40% відповідно. Серед усіх проатестованих, разом із рядовими, своїх посад позбулися 13% поліцейських у Києві та 19% у Київській області», – зазначила вона.

Деканоїдзе вказала, що проблеми в українській поліції є, але вона удосконалюється, переймаючи передовий світовий досвід, і анонсувала 15 лютого запуск всеукраїнського кол-центру.

Окрім того, за її словами, з часом дедалі більше міст отримають нову патрульну поліцію – до червня у 29 українських містах будуть патрулі нового зразка. А у маленьких містечках запускаються групи швидкого реагування.

Нагадаємо, за словами глави МВС Арсена Авакова, переатестація співробітників поліції повинна завершитися до кінця поточного року.