Деканоїдзе пообіцяла опублікувати списки атестованих працівників поліції

3 Жовтня 2016, 15:55

Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що списки атестованих працівників поліції будуть опубліковані. Про це вона сказала під час брифінгу в понеділок, 3 жовтня, передає кореспондент Тижня.

«Списки будуть опубліковані, нам нічого приховувати. Немає людей і напрямків, які закриті. Є служби, імена людей, які там працюють, не можна публікувати», – сказала Деканоїдзе.

Вона заявила, що потрібен час, аби звірити списки 70 тисяч людей.

«Протоколи комісій – це кілька тисяч папірців. Якщо після того, як ми опублікуємо списки, у громадських діячів, журналістів, членів комісій будуть запитання або списки не співпадуть, кадровий департамент, мій заступник – ми готові звірити списки, і якщо якась людин туди потрапила чи не потрапила – перевірити результати», – повідомила голова Нацполіції.

Вона розповіла, що є практика, коли працівники поліції під час атестації йдуть на лікарняний.

«Таких у нас близько 300 людей… У жодному разі ми не хочемо їх прикривати. Колись вони повернуться з лікарняного і пройдуть переатестацію», – повідомила Деканоїдзе.

За її словами, у деяких регіонах залишилися апеляції на результати атестації.

Нагадаємо, Хатія Деканоїдзе повідомила, що серед керівництва вищої ланки поліції не пройшли переатестацію 26%, середнього – 15%.

Голова Нацполіції повідомляла що за результатами переатестації було звільнено 9% поліцейських. Процес переатестації працівників Національної поліції повністю завершився у вересні. За словами голови МВС Арсена Авакова, після переатестації очікується дефіцит поліцейських кадрів близько 15%.