Данілов про загострення на Донбасі: чекаємо виступу президента України

21 Лютого 2022, 23:41

Секретар РНБО Олексій Данілов вийшов поспілкуватись із пресою під час засідання Ради – каже, зустріч ще не завершена, а сектор роботи органу перевели у 24/7.

За словами Данілова, президент Володимир Зеленський найближчим часом знову збере всіх членів РНБО і розмова продовжиться.

Читайте також: Путін визнав "Л/ДНР" і пригрозив Україні

На питання щодо допомоги жителям тимчасово окупованих територій Олексій Данілов відповів, що держава зобов’язання виконує і буде розширяти їх за потреби.

Чи можливе повномасштабне вторгнення речник не відповів: "Чекаємо на виступ Зеленського, а РНБО працює для вирішення найнеобхідніших питань, зараз відбувається опрацювання великої кількості документів".

Читайте також: Бракувало червоної кнопки, яка б викидала підлеглих у басейн з акулами. Як у західному сегменті соцмереж реагували на засідання Радбезу РФ

Таку ж відповідь почули журналісти і щодо офіційної позиції Києва на визнання "Л/ДНР" Владіміром Путіним, а щодо інформації про завезення військової техніки РФ Данілов сказав, "якби дійсно було вторгення – ця інформація у нас вже була б".