ДАІ оголосило водіям про штормове попередження

Акценти
30 Червня 2013, 10:59

Згідно зі повідомленням, 30 червня на більшій частині країни – грози, в окремих районах шквали 15-20 м/с і град; на півночі Лівобережжя, вночі в центральних областях, а вдень і в південній частині місцями сильні зливи.

«1-2 липня також дощі з грозами, місцями град та шквали 15-20 м/с, у південній та східній частині місцями сильні дощі, лише 1 липня в західній частині, а 2 липня на Правобережжі переважно без опадів», – сказано в повідомленні.

За таких погодних умов, ДАІ звертається до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними за кермом і дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

«Якщо дощ настільки сильний, що ви втрачаєте з поля зору транспорт, що їде попереду, відмовтеся від продовження руху. В такій ситуації зупиніться на  узбіччі, обов'язково включивши при цьому аварійну світлову сигналізацію», – радять у відомстві.

«У дощ, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам рекомендується обов'язково виділити себе на дорозі. Водії повинні заздалегідь включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи – по можливості використовувати світлий одяг і світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям здалеку їх побачити на дорозі і відповідно зреагувати», – додають у повідомленні.

92