Cущенко закликав Сенцова припинити голодування

25 Червня 2018, 15:06

Незаконно засуджений у Росії український журналіст  Роман Сущенко закликав іншого політв'язня, Олега Сенцова, відмовитися від голодного протесту. Про це повідомив громадський захисник та представник Сущенка в Європейському суді з прав людини Марк Фейгін у Facebook.

 

"Щойно вийшов від Романа Сущенко з Лефортово. Він просить передати Олегу Сенцову, щоб він беріг себе і відмовився від голодування. Банальні слова тут ні до чого, і так все ясно",- написав Фейгін.

 

Фейгін повідомив, що Сущенко передав українському омбудсмену Людмилі Денісовій слова підтримки і попросив усіх, від кого це залежить, допомогти їй добитися зустрічі з політв'язнем. 

 

"Від себе додам, що історія з недопуском Людмили Денисової до українських політв'язнів стає вже зовсім непристойною і безсовісною. Кремль, самовдоволено упивающийся чемпіонатом світу, вкрай втратив уже сором, придумуючи ідіотські приводи для перешкоджання Денисової",  – додав правозахисник. 

 

Нагадаємо, 25 червня, громадський захисник Марк Фейгін повідомив, що в понеділок, 25 червня, зустрінеться з незаконно засудженим РФ українським журналістом Романом Сущенком.

 

4 червня у Москві суд оголосив вирок незаконно затриманому в Росії українському журналісту Роману Сущенку – він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.  Згодом Міністерство закордонних справ України висловило протест Росії через незаконний вирок українському журналісту Роману Сущенку. 

 

Додамо, Сущенка, який прибув до Росії у приватних справах, члени Громадської спостережної комісії Москви виявили 2 жовтня 2016 року в московському СІЗО "Лефортово". ФСБ назвала Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. Московський міський суд неодноразово продовжував строк тримання Сущенка під вартою.

 

Федеральна служба безпеки Росії звинувачує журналіста Романа Сущенка в зборі інформації про вторгнення військ РФ в Україну. Його адвокат Марк Фейгін також зазначив, що російські спецслужби завершили розслідування справи. Він також повідомив, що українцю загрожує до 20 років позбавлення волі у РФ.