COVID-19 у командувача Нацгвардії та прогноз Зеленського щодо пандемії. Головне за 17 квітня

17 Квітня 2020, 22:00

COVID-19 виявили в командувача Нацгвардії

 

У командувача Національної гвардії, генерал-лейтенанта Миколи Балана підтверджено позитивний тест на COVID-19. Захворювання минає майже безсимптомно, стан здоров’я генерала – задовільний. Від сьогодні він перебуває на самоізоляції. Всі особи, які з ним контактували останнім часом, пройдуть тестування. Обов’язки командувача виконує перший заступник – генерал-лейтенант Володимир Кондратюк.

 

Розгляд апеляції на арешт Юлії Кузьменко перенесли на 28 квітня

 

Судове засідання щодо апеляції на тримання під вартою фігурантки справи Шеремета – Юлії Кузьменко – перенесли на 28 квітня.

 

Суддя Печерського районного суду м. Києва Білоцерківець надав повний текст своєї ухвали від 1 квітня о 10:00. Матеріали справи звечора лежали у канцелярії Печерського суду. Але, оскільки засідання в апеляційному суді було призначено вже на 12:00, воно було фактично зірване. Відтак розгляд апеляції призначили на 28 квітня.

 

Зеленський озвучив можливе число хворих на COVID-19 в Україні

 

Президент Володимир Зеленський заявив, що в разі великих скупчень на свята заразитися COVID-19 може від 2 до 10% населення України. У цьому зв'язку він наголосив на важливості святкування Великодня вдома.

 

В Україні станом на 9:00 17 квітня зафіксовано 4662 випадки COVID-19.