Чийгоз заявив, що Балуха побили з політичних мотивів

11 Вересня 2020, 12:17

Друзі та знайомі кримського активіста Володимира Балуха впевнені, що на колишнього бранця Кремля напали та побили з політичних мотивів, інших мотивів немає, це вони і намагаються довести слідчим у цій справі. Про це у п'ятницю, 11 вересня, повідомив у ефірі Громадського радіо заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат від "Європейської солідарності" Ахтем Чийгоз.

 

"Ми наполягали на тому, щоб слідчі розглядали таку версію, що це напад з політичного мотиву, оскільки інших мотивів бути не може. Балух рік як вийшов з в’язниці, рік він провів у боротьбі, уся Україна це знає, все суспільство це бачило", – зазначив Чийгоз.

 

Він додав, що конфлікту у ресторані, де він перебував, не було.

 

"Була розмова, але не емоційна. Коли всі почали розходитись, його вже чекали, потім відвели у сторону, напали та побили і залишили у кущах. Слідчі зараз все перевіряють, камер там немає, свідків, за моєю інформацією, теж немає", – зазначив політик.

 

Чийгоз додав, що Балух наразі перебуває у медикаментозному сні. У четвер увечері лікарі стабілізували його стан, хоча досі є загроза його життю. Його стан стабільно важкий.

 

Нагадаємо, Балуха побили в ніч на 8 вересня на території київського Гідропарку. У нього вкрали телефон та банківську картку.

 

Згодом стало відомо, що активіста підключили до апарату штучної вентиляції легенів.