Чи варто вивчати англійську мову в Чехії і який спосіб найбільш ефективний

5 Березня 2023, 19:20

Вивчення англійської за кордоном є поширеною практикою, здатною надати допомогу у навчанні. Не можна також забувати і про винятковий практичний досвід. Вчити англійську з помітною віддачею можна у двох головних країнах – це Великобританія та США. Але не можна не визнати, що вартість навчання там немаленька. Бюджетні ціни пропонують неангломовні країни. Чехія у цьому списку стала затребуваним напрямком.

Які переваги навчання у Чехії для іноземців

Сучасні курси англійської мови у Чехії були створені з урахуванням останніх тенденцій викладання іноземних мов. Роботу ведуть досвідчені вчителі, які здатні гарантувати плідне навчання. Поєднання ефективних занять із повноцінним відпочинком – ось, що пропонують чеські організатори.

Також ця країна готова запропонувати іноземним студентам:

  • можливість участі у професійних програмах;
  • інтенсивні, спрямовані на складання міжнародних іспитів;
  • насичену програму дозвілля;
  • широкий вибір курсів будь-якого віку;
  • постійне перебування у міжнародному середовищі;
  • різні варіанти проживання;
  • сучасне обладнання для викладання;
  • більш дешевий варіант навчання, ніж у таких країнах, як США та Великобританія;

 

Джерело – https://englishprime.ua/uk/kursy-anglijskogo-amerika/

Які навчальні програми пропонує Чехія

Сучасні курси англійської мови в Чехії поділяються відразу на кілька програм. Студенти можуть попередньо вибрати найбільш підходящий для себе спосіб навчання. Серед інших:
• Спортивний. Переважно для хлопчиків спортсменів. Поєднує вивчення англійської з футбольними тренуваннями. Програма триває лише місяць, а тренування проходять на домашніх полях місцевих футбольних команд.
• Канікулярні. Підходять не лише для підлітків, але й для дорослих. Празькі канікули залишать по собі незабутні враження. Це не тільки можливість покращити англійську в Чехії, але завести нові знайомства, та дізнатися ближче культуру нової країни. Канікулярні програми доступні у будь-яку пору року. Це і різні заходи, і екскурсії в інші чеські міста, крім Праги.
• Річні. Створені для тих студентів, які хочуть здобути вищу освіту англійською. Окрім загальноосвітньої програми, курс також включає підготовку до міжнародного іспиту IELTS. Додатково студенти вивчають чеську мову, потрібну для повсякденного спілкування в цій країні.

Як проходить навчання на курсах

Базове завдання мовних курсів англійської мови в Чехії – продуктивне вивчення іноземної мови в короткий термін. У процесі формування груп студенти проходять перевірочні тести визначення рівня володіння мовою. Крім цього критерію, групи формують також з урахуванням віку та цілей студентів. Навчання за попереднім вибором може відбуватися не тільки в Празі, а й у деяких інших містах.

Тривалість курсів варіює від тижня до року. Ступінь інтенсивності навчання повністю залежить від націленості студентів. Є можливість відвідувати уроки щодня по кілька годин – від 2 до 6. Заняття проходять з ранку і до обіду, а друга половина дня віддана вражаючому дозвіллі.

Щоб бути зарахованим на курси вивчення англійської мови в Чехії, потрібно зібрати потрібні документи, вибрати програму, заповнити відповідну анкету та оплатити навчання. Далі залишається лише чекати на запрошення від навчального центру.

Уроки складено те щоб всі мовні навички розвивалися рівномірно – від письма до вимови. Заняття проходять динамічно, вчителі регулярно використовують інтерактив, щоб підтримувати мотивацію студентів. На уроках доводиться багато працювати, виконувати не лише домашні завдання, а й групові та проектні роботи. За рахунок подібного способу навчання, студенти стають впевненішими в собі та власних знаннях, більш активними та самостійними.

Якщо хочеться відшукати в межах Європи країну, де можна бюджетно та якісно підняти рівень англійської та при цьому добре відпочити, Чехія – це найкращий вибір. У цій країні вартість проживання обійдеться набагато нижчою, ніж у більшості інших, як і вартість мовних програм.

Автор:
Тиждень
Позначки: