Чи можна вилікувати рак у домашніх умовах

28 Квітня 2023, 17:37

В інтернеті та серед людей старшого віку все ще поширена думка, що рак можна вилікувати за допомогою нетрадиційної медицини, без оперативного втручання та хімієтерапії або спільно з ними. Розповідаємо про популярні нетрадиційні методи лікування онкологічних захворювань, і чому не варто їх використовувати.

Антинаукові та непідтверджені методики

Перерахуємо методики, які потрібно виключити відразу:

  1. Біорезонансна терапія, що передбачає вплив на організм за допомогою торсіонних полів, існування яких недоведене.
  2. Метод Свіщевої, який базується на гіпотезі про паразитарне походження.
  3. Лікування раку содою.
  4. Натуропатія та гомеопатія.

Це все антинаукові методики, які в кращому разі неефективні, а в гіршому ж здатні нашкодити.

 

Лікування травами

Найпоширеніший народний метод лікування раку легень та не тільки – приймати трави та гриби, яким приписують протипухлинні властивості, наприклад, чистотіл, півонія, болиголов. Однак неконтрольований прийом трав, що лікують рак, може спричинити небажані наслідки аж до панкреатиту, гепатитів та ниркової недостатності.

 

Рослини можуть змінити вплив на організм інших препаратів, бути з ними несумісними, викликати алергію та й просто неприємні та небезпечні побічні ефекти, а також ускладнення від лікування. Тому якщо ви приймаєте якісь настої або лікарські препарати на основі трав, необхідно обов’язково повідомити про це лікаря.

 

Пам’ятайте, що всі ліки на основі трав, які продаються в аптеках, проходять декілька видів клінічних випробувань перед введенням у широку практику.

Допоміжні альтернативні методики

Численні дослідження показали, що народна медицина проти раку не працює. Однак існують альтернативні методи лікування, які можна включити до комплексної терапії як допоміжні. Це методики, що позитивно впливають на тіло та розум: йога, танці, медитація, арттерапія, масаж (якщо немає кісткових метастазів). Вони знижують стрес, рівень тривожності та страху, допомагають при депресії, тобто надають психотерапевтичний ефект.

 

Головна причина, чому не варто лікуватися нетрадиційними методами, – час. Поки ви займаєтеся небезпечним самолікуванням, рак прогресує, і пізніше з ним буде складніше боротися.

 

Не гайте часу та вибирайте доказову медицину й ефективне лікування. Записуйтесь на консультацію та діагностику в онкологічну клініку Anadolu, де пропонують комплексне лікування ракових захворювань різного ступеня та локалізації інноваційними та максимально ефективними методами.

 

 

Автор:
Тиждень
Позначки: