Чотири країни ЄС домовилися щодо розподілу мігрантів

23 Вересня 2019, 19:38

Німеччина, Франція, Італія та Мальта досягли угоди щодо тимчасового механізму розподілу мігрантів, врятованих у Середземному морі на шляху до Європи. Про це повідомляє DW.

 

Угода щодо мігрантів була досягнута під час зустрічі міністрів внутрішніх справ чотирьох країн у місті Біргу на Мальті у понеділок, 23 вересня. Ця угода згодом має стати основою для домовленостей в масштабах усього ЄС.

 

"Є домовленість про спільний документ, який буде представлений на засіданні Ради міністрів ЄС внутрішніх справ 8 жовтня", – заявив міністр внутрішніх справ Мальти Майкл Фарруджія після переговорів.

 

У свою чергу глава МВС ФРН Горст Зеегофер (Horst Seehofer) заявив, що "дуже задовлений" результатом зустрічі та зауважив, що ухвалена схема є тимчасовою. "Ми узгодили домовленості щодо тимчасового механізму в умовах надзвичайних ситуацій (…), який допоможе Італії та Мальті", – пояснив Зеегофер.

 

Деталей ухваленої угоди міністри не повідомили.

 

Решта питань стосовно цієї теми буде обговорена 8 жовтня на засідання міністрів внутрішніх справ країн ЄС.

 

Як повідомлялося, 15 липня імміграційна поліція Сполучених Штатів Америки розпочала масові арешти і депортацію нелегальних іммігрантів.