Чотирьох «націоналістів з вибухівкою» відпустили з-під варти

Акценти
23 Серпня 2011, 10:39

Зокрема, о 4.20 з-під арешту було звільнено співзасновника спортивного товариства «Соловей» ім. Романа Шухевчича Віталія Зателепу. За його словами, на допитах йому були предявлені DVD-диски, на яких в перемішку з акціями «Патріот України» були змонтовані сцени педофілії і інструкції з вибухової справи.

«Навіть співробітникам СБУ стало зрозуміло, що педофілія і «Патріот України» речі несумісні і це елементарна підстава», – пояснив Зателепа.

О 5.20 з під арешту були звільнені депутат Васильківської міської ради Сергій Бевз (Сполох), член виконкому СНА Володимир Шпара (Гуманіст) і о 5.35 звільнений Максим Бандаренко. Ще один член організації поки залишається під вартою.

Звільнені патріоти планують взяти участь в прес-конференції.

«Оперативність дій націоналістів, чесних журналістів (особливо варто відзначити блогера Олену Білозерську) та неспроможність ворогів не дало змогу ворогам сфабрикувати справу втиху». – йдеться у повідомленні СНА.

Нагадаємо, 22 серпня співробітники СБУ у Василькові Київської області затримали п’ятьох активістів організації «Патріот України», які 24 серпня начебто планували здійснити вибух у Києві або передмісті за допомогою саморобного вибухового пристрою. За інформацією прес-центру СБУ, оперативники стверджували, що під час вибуху такого пристрою радіус ураження міг би перевищити 100 м.

У Соціал-національній асамблеї, членом якої є «Патріот України», заявили, що в приміщенні офісу була виявлена фальшива листівка, складена провокаторами від імені СНУ, із погрозою фізичної розправи над президентом Віктором Януковичем.

До затриманих більше десяти годин не пускали адвоката

Патріоти вважають своє затримання провокацію влади, яка намагається влаштувати політичні репресії проти їхньої організації.

.

96