Чорновол вважає, що її побили, через отриману карту комунікацій «нового Межигір’я»

19 Січня 2014, 19:03

Чорновол повідомила, що за півтора місяці до свого побиття 25 грудня вона розпочала  розслідування про новий маєток Януковича.

"Від будівельників отримала інформацію, що януковичі будують під Києвом "нове Межигір'я". Сам лише будинок, що там будується, має площу 10 тис кв.м. і воно виглядає набагато шикарніше, ніж теперішнє Межигір'я в Нових Петрівцях", – наголосила журналістка.

Чорновол розповіла, що окрім великого будинку на цій території будують банно-саунний комплекс, будинок прийомів, зимовий сад, гольф-поле, міст-розв’язка на трасу та вертольотний майданчик.

Журналіст розповіла, що вона декілька разів побувала на будівництві, поспілкувалась з будівельниками, а також отримала карту комунікацій об’єкту.

Саме ця карта, на її думку, стала причиною нападу, оскільки для Януковича оприлюднення карти комунікацій означає перебудову всього об’єкту: "Янукович є параноїком в питанні безпеки, і думаю, що саме карта комунікацій, яку я отримала, стала причиною замаху на мене".

Чорновол також розповіла, що як тільки стало відомо про її розслідування, у пресі почали з’являтися матеріали про те, що власником новобудови є Юрій Іванющенко, який більш відомий як "Юра Єнакієвський".

За словами Чорновол, ці заяви є відволіканням уваги від Януковича.

Журналіст стверджує, що саме у пошуку доказів про те, що новобудова належить Януковичу і через декілька днів після того, як вона загубила телефон з фотографіями об’єкта, на неї було здійснено напад.

Чорновол також запропонувала журналістам провести екскурсію до нового палацу януковичів.

Нагадаємо, Тетяну Чорновол жорстоко побили невідомі в ніч на 25 грудня на Бориспільській трасі під Києвом. За даними міліції, вона їхала у власному автомобілі і її "підрізало" інше авто. Невідомі витягли журналістку і побили, після чого автомобіль скинули в кювет.

Міліція почала кримінальне провадження за ч.2 ст.296 (хуліганство). Згодом слідство доповнило кваліфікацію злочину статтею за ч. 1 ст. 121 (навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень).

У справі затримано п'ятьох підозрюваних.