Чорновол: Я “підрізала” Януковича і робитиму це далі

6 Лютого 2014, 17:27

"ГПУ заявило, що замах на моє життя стався з тих причин, що я когось там "підрізала" і цим "спровокувала на хуліганські дії". Так я "підрізала" Януковича і буду "підрізати" далі", – заявила Чорновол.

Саме це, на її думку, є єдиною причиною замаху на неї.

За словами Чорновол, Роман Залюбовський, який взяв вину на себе, відмовився від очної ставки з нею:

"В приватній розмові з ним я зрозуміла, чому він відмовився – тому що не знає деталей того що сталося на Бориспільській трасі. Тобто бив не він. Тобто він є підставна особа".

На її думку, справжні "м'ясники, які нанесли більше 10 ударів по її голові, очевидно працюють далі в ескадронах смерті".

"А в СІЗО потрапив технічний персонал спецоперації за те, що не затер сліди злочину", – вважає вона.

Чорновол каже, що "ескадрони смерті" поставили криваву справу на конвеєр.

"ГПУ їх обслуговує, бо Пшонка обслуговує Януковича. Саме тому в моїй справі слідство не шукало ні замовника, ні організатора", – зазначила журналіст.

Вона зазначає, що ГПУ не зацікавив той факт, що "хулігани за те, що я їх начебто підрізала, таранили мій дешевий автомобіль (його вартість 5 тисяч доларів) своїм дорогим Порше".

"Логічним це виглядає лише в тому випадку, якщо моя ліквідація була замовлена і за неї було дорого заплачено", – зазначає Чорновол.

Нагадаємо, сьогодні заступник генпрокурора заявив, що розслідування справи про побиття активістки Майдану і журналістки Тетяни Чорновол завершено. Слідство дійшло до висновку, що напад на неї був здійснений з хуліганських міркувань за те, що вона підрізала автомобіль на дорозі.