Чорновіл вважає, що «регіонали» спробують взагалі скасувати декларування видатків

21 Лютого 2012, 07:37

«Власне в конституційному поданні згадується тільки той факт, що порушено ніби норму, що закон набуває зворотної сили. Хоча це абсолютний абсурд, цього насправді нема», – заявив він.

«Вони будуть вносити, це вже заплановано, наскільки мені відомо, вносити зміни до закону, яким взагалі декларування видатків, і деякі інші моменти декларування, спробують усунути взагалі», – уточнив депутат.

Як повідомлялось, 53 народні депутати від Партії регіонів звернулись з поданням до Конституційного Суду, в якому просять скасувати два положення закону «Про засади запобігання і протидії корупції», що набрав чинності 1 січня 2012 року.

Зокрема, депутати просять скасувати положення, за яким до цьогорічних декларацій мали заноситися видатки чиновників та їхніх родин, здійснені ними після 1 липня 2011 року.

Нова декларація вимагає від чиновників звітувати про придбання нерухомості та транспортних засобів, а також будь-яких предметів вартістю понад 150 тисяч гривень.

Крім того, закон містить пряму вимогу про оприлюднення таких декларацій найвищим керівництвом держави.

Нагадаємо, 7 квітня 2011 року Рада, прийнявши цей закон, ввела декларування чиновниками своїх доходів і видатків, а також доходів членів їх сімей.