Чорновіл обіцяє влаштувати на виборах експеримент

3 Травня 2012, 11:00

Відповідаючи на запитання, чи має він 2-3 мільйони доларів на вибори, які зазвичай витрачають на кампанію кандидати-мажоритарники, депутат заявив. що ні.

«У мене таких грошей не було, не має, і, очевидно, ніколи не буде. Але я вирішив поставити експеримент. Я на вибори піду з тим мінімумом, який необхідний виключно для процедурної частини. Це 13200 грн застави, яку обов’язково треба внести, це я можу собі дозволити. Це оплата (праці – ред.), яку потрібно зробити у день виборів за роботу кожному спостерігачеві… Агітаційна робота зведена до мінімуму. Це певні листи до виборців. Оскільки я буду балотуватися в «новій Дарниці», то мій електорат – це середній клас, я працюватиму в основному через інтернет. І подивимося, чи можна в Україні, принаймні в Києві, бути обраним, не витрачаючи мільйонних коштів», – сказав Чорновіл.

За його словами, ніхто нині йому не пропонував підтримки у балотуванні. Однак, подібне було раніше. «Колись давно мені пропонували (підтримку на виборах – ред.). Я тоді досить жорстко відповів, що ні. Але останнім часом почалися ситуації, коли я умудрився досить сильно зіпсувати собі відносини з одними і другими (з тими, хто пропонував підтримку – ред.). Я дивлюся на оце дивне протиставлення влади і опозиції, дзеркального відображення, двійників. Одні грають в гру дурня, а другі грають у гру провокатора. Я вже досить багато сказав щодо них. У мене є погана звичка. Я завжди говорю те, про що думаю», – додав політик.

Він також заявив, що нині не має конкурентів у мажоритарному окрузі в дарницькому районі, у якому збирається балотуватися. «Поки що ще нікого (немає – ред.)» – сказав він.

Як повідомлялося раніше, Тарас Чорновіл збирається брати участь у парламентських виборах восени 2012 року як кандидат-мажоритарник, балотуючись у Дарницькому районі Києва.

На думку політика, опозиція виграє вибори в Раду, але більшості не сформує.